Hotel Alfa – Giraltovce
0%
logo-main-02
Image

Welcome to
hotel alfa ***

Povinná pole jsou označena *
Pokračujte nižšie

Miesto, kam sa
každý rad vráti...

Hotel Alfa je elegantný trojhviezdičkový hotel s podmanivou atmosférou a štýlom, ktorý sa nachádza v centre mesta Giraltovce.

Zobraziť viac

IZBY

Komfortne zariadené izby, reštaurácia, kaviareň a novo vybudovaná relax zóna uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny.

Všetky izby

Dvojlôžková štandard s balkónom

Táto izba s manželskou posteľou alebo s dvoma oddelenými posteľami je vybavená mini chladničkou, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou.

Podrobnosti


Dvojlôžková štandard bez balkóna

Táto izba s manželskou posteľou je vybavená mini chladničkou, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou.

Podrobnosti


Dvojlôžková štandard s balkónom a s prístelkou

Táto izba s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami a prístelkou je vybavená mini chladničkou, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou.

Podrobnosti


Dvojlôžková lux

Táto izba s manželskou posteľou je vybavená mini chladničkou, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou.

Podrobnosti


Apartmán

Tento priestranný dvojizbový apartmán s manželskou posteľou je vybavený minibarom, klimatizáciou a TV s plochou obrazovkou.

Podrobnosti


Feedback od našich hostí

Čo o nás napísali naší hostia

Ivan

Ivan

Slovensko

prijemný personal nie len na recepcii, hotel čisty,zariadeny velmi vkusne,izba prijemná čista,klimatizovana,postel pohodlna,balkon s vyhladom na hl.ulicu i ked je frekventovana okna vyborne tlmili zvuky dopravy. Reštauracia a personal za “1” jedlo vynikajuce ceny priaznive,strazene parkovanie vo dvore hotela je velke plus

Lindtnerova

Lindtnerova

Slovensko

Všetko bolo úplne super, trošku malá izba, ale ak tam človek netravi čas a slúži len na prespatie je ok. Strava úžasná, personál fantastický....naozaj nie je čo vytknúť. A aby som nezabudla super relax zóna.

Eva

Eva

Slovensko

Veľmi milo nás prekvapilo že boli v cene raňajky. Izba bola pekná a čistá. Parkovanie pre hostí bolo hneď za hotelom. Veľmi dobre sa dá najesť v hotelovej reštaurácií. Myslím že keď sa dorobí to wellness tak to bude úplná bomba. 🙂 Ďakujeme. Veľmi sa nám u vás páčilo 🙂

Pavol

Pavol

Slovensko

Uzavreté parkovisko. Výborná kuchyňa, po príchode sme si dali skvelú večeru. Obsluha v reštaurácii aj ostatní personál boli príjemní a ústretoví. Všade veľmi čisto. Raňajky boli štadardné kontinentálne, všetko jedlo čerstvé.Moje hodnotenie 10/10

Blog

Niečo z našeho blogu...

Viac článkov

Nothing Found

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

+

Hľadať izbu

Povinná pole jsou označena *